poniedziałek-piątek 10-18 sobota 10-14

Szafy na wymiar

Szafy na wymiar

1. Jak wygląda pomiar szafy, wykonywanej na wymiar pomieszczenia Klienta?

Dzisiejszy rynek meblarski ma do zaoferowania wiele zarówno dla Producentów Szaf, jak i dla Klientów ostatecznych. Szafy wnękowe, wolnostojące, szafy z górnym systemem jezdnym, szafy przesuwne, szafy dzielące pomieszczenia, szafy otwierane. Zabudowy na wymiar wykonywane są z przeróżnych materiałów: płyt akrylowych, frontów frezowanych drewnianych, frontów frezowanych lakierowanych, ramek aluminiowych, płyt laminowanych. W zależności od perspektywy Klienta oraz od jego stylu zawsze staramy się dobrać odpowiedni materiał dla niego. Sprostają oczekiwaniom najbardziej wymagających Zleceniodawców.

 

Szafy na wymiar – od czego zaczynamy

Kontakt telefoniczny – tutaj, rozpoczyna się cała historia. Poznajemy się z Klientem, słuchamy jego, a on nas. Zapisujemy pierwsze najważniejsze informacje, Klient udziela odpowiedzi na szczegółowe pytania. Wstępny wywiad jest bardzo ważny już w początkowym etapie współpracy, dzięki niemu możemy określić wstępną wycenę oraz podjąć dalsze działania.

Pomiar- na nim następuje dokładne zwymiarowanie pomieszczenia i mebli, które mają zostać wykonane. Na tym etapie również dokonujemy wszystkich ustaleń związanych z : • kolorem korpusów, • kolorem frontów, • kolorem okuć, • wnętrzem i wyposażeniem szafy.

Końcowa wycena oraz podpisanie umowy – po wszystkich ustaleniach i rozwianiach wszelkich wątpliwości następuję podpisanie umowy oraz wpłata zaliczki. Staramy się zawsze, aby nasi Klienci byli przekonani, że meble które zostaną przez nas zrobione dla nich są zarazem wyjątkowe jak i stworzone z pasją. Decydując się na usługi szafy-rzeszów.pl decydują się Państwo przede wszystkim na:

  • Gwarancję zadowolenia – Klienci wracają do nas po latach aby tworzyć dla nich nowe realizację,
  • Stabilność- współpracujmy z najlepszymi Stolarzami a Podkarpaciu, Profesjonalistami z zamiłowania,

 

  • Fachowość – Stolarzem nie wystarczy być tylko z głowy, ale również trzeba nim być sercem. Długoletnie znajomości pomagają nam doradzić i wyprodukować meble dla najbardziej wymagających Klientów,

  • Doświadczenie- w swojej pracy korzystamy z produktów i półproduktów, których używamy od lat. Są to liderzy w branży meblarskiej, którzy od wielu lat dostarczają na Polski Rynek Meblowy akcesoria i okucia oraz płyty i laminaty, fronty, szkła, szyby, lustra.

 

  • Doradztwo- chętnie służymy radą i poradą, lata doświadczenia oraz dziesiątki, a nawet setki realizacji pozwoliły nam na tworzenie szaf na wymiar, szaf wnękowych w dobrym stylu.

 

  • Rzetelność- każdy zadowolony Klient jest dla nas nagrodą, a zlecenie nową misją.

 

Tablice manipulacyjne