poniedziałek-piątek 10-18 sobota 10-14

Szafa w garażu

Jaki mężczyzna nie marzy o pięknym garażu ?

Miejsce pod praktyczną szafę wnękową jesteśmy w stanie wygospodarować nawet w niewielkim garażu, w której pomieścimy wszystkie akcesoria samochodowe.

Szafę znajdującą się w garażu najlepiej usytuować na ścianie która jest przeciwległa do gramy wjazdowej bądź w wnęce bocznej, tak aby nie była narażona na ubrudzenia lub zmiany pogodowe.

W jednorodzinnych domkach w garażu często znajdują się bojlery oraz filtry. Drzwi przesuwne które dla Ciebie wykonamy pomogą również je zakryć nadając pomieszczeniu estetyczności.

Szafa wnękowa w jasnych kolorach, optycznie powiększy oraz rozjaśni nawet mały garaż a także taka szafa wnękowa wykonana na wymiar nada temu miejscu designerski wygląd.

Szafa z drzwiami przesuwnymi nie zajmie dużo miejsca a także można będzie łatwo ją otworzyć, nawet wtedy kiedy zaparkowany samochód jest wewnątrz.

Wewnątrz takiej szafy umieścić możemy opony, narzędzia, smary, płyny samochodowe oraz wiele innych rzeczy. Jeżeli wcześniej zaplanujemy dobrze wnętrze szafy przesuwnej zmieścimy tam nawet kosiarkę z całym oprzyrządowaniem. Majsterkowicze powinni zastanowić się również nad praktycznymi szufladkami na przybory do pracy, dzięki przegródkom w szufladach wszystko będzie można idealnie poukładać.