poniedziałek-piątek 10-18 sobota 10-14

Elfa

Nawet kiedy twoje rzeczy są schludne oraz uporządkowane, warto je zasłonić drzwiami przesuwnymi. Marka Elfa posiada w swojej ofercie szeroką gamę drzwi przesuwnych, rozwiązaniami trafiających w każde pomieszczenie oraz gust.
Drzwi przesuwne elfa wykonywane są na wymiar, dzięki czemu możemy wykorzystać idealnie przestrzeń którą potrzebujemy zagospodarować, maksymalizując praktyczną przestrzeń.
Efektywne zagospodarowanie pomieszczenia to nie wszystko, garderoba, sypialnia czy przedpokój powinna wyglądać praktycznie a także musi być funkcjonalna. Dzięki cichemu domykowi czy zintegrowanemu oświetleniu LED szafy przesuwne Elfa nadają przykłady inteligentnych możliwości.
Elfa jednak to nie tylko drzwi przesuwne,
Marka Elfa zajmuje się również produkcją inteligentnych systemów przechowywania.
– czy zastanawiałeś się jak często zmieniasz ubrania ?
Z samego rana potrzebujesz znaleźć skarpetki, po południu zechcesz ubrać dres a wieczorem będziesz szukał stroju na trening a na końcu wrzucisz je do kosza przeznaczonego na pranie.
Jeżeli nie posiadasz inteligentnie rozplanowanych systemów do przechowywania Elfa, prędzej czy później dopadnie Cię chaos.
Sekretem który stoi za takim funkcjonalnym przechowywaniem ubrań jest w najmniejszym szczególe zaplanowany system, w jaki sposób wybierasz ubrania. Wszystkie przedmioty od samego początku muszą mieć wyznaczone miejsce.
Przykładem może być sytuacja w której nie możesz znaleźć pasujących do siebie skarpetek, włóż je do płaskich koszy Elfa w których doskonale będą widoczne. Kosze możemy podzielić przegrodami aby w łatwy sposób posegregować skarpetki.

-Inteligentne system przechowywania w pokoju dziecięcym mogą stać się niemal niezbędne.
Dla większości rodzin podnoszenie klocków, koralików, samochodzików czy ubrań z podłogi to codzienność.
Dzięki koszom, półkom a także wszelakim haczykom, które bezproblemowo zaadaptujemy adekwatnie do wzrostu i wieku naszego dziecka. Dzięki takiej możliwości, będziemy przechowywać rzeczy w najlepszy dla nas sposób. Segregowanie klocków według wielkości czy kolorów na małych półkach w organizatorze Elfa okazać się może bardzo dobrym pomysłem który będzie rozwijał kreatywność dziecka a także stworzy nową przestrzeń do zabawy.
Zastanawiasz się w jaki sposób zmaksymalizować przestrzeń w pokoju dziecka, w sypialni, kuchni, przedpokoju, domowym biurze lub pralni a może garażu ? Elfa nadaje się w każdym pomieszczeniu.