poniedziałek-piątek 10-18 sobota 10-14

Raumplus

Raumplus jest marką wyspecjalizowaną w produkcji drzwi przesuwnych a także ścianek działowych. Od 1986 roku produkowane przez firmę raumplus systemy ścian działowych dzielą dyskretnie przestrzeń domową, biurową a także konferencyjną. Drzwi przesuwne raumplus cechują się najwyższą jakością dzięki ściśle kontrolowanej produkcji w fabrykach w Warszawie oraz Bremen w Niemczech.

Marka raumplus jest laureatem takich nagród jak:

„German Design Award 2017”

“ICONIC AWARDS: Interior Innovation – Winner” 2016

„Home Style Award by iF Design” 2016

„Architects Partner Award” 2012

„Interior Innovation Award” 2012

„Red Dot Award” 2009

Marka raumplus ogromną wagę przykłada do jakości produktów przez nich produkowanych. Inżynierowie firmy raumplus nieustannie udoskonalają istniejące systemy do szaf przesuwnych, drzwi składanych, czy ścianek biurowych tej marki.

Produkty marki raumplus są testowane wytrzymałościowo, ale również są testowane na odporność w ekstremalnych warunkach. Jakość produktów w zakładzie produkcyjnym marki raumplus podlega surowym oraz nieustannym kontrolom, które mają na celu maksymalizację zadowolenia klientów.

Produkty marki raumpus kierujemy do najbardziej wymagających klientów ceniących sobie designerski wygląd oraz doskonałą jakość na lata.