poniedziałek-piątek 10-18 sobota 10-14

Szafy przesuwne

Szafy przesuwne to meble które służą do przechowywania naszych ubrań są niezbędne do utrzymania porządku we wnętrzu naszego domu lub mieszkania.
Szafy przesuwne na wymiar najczęściej umieszcza się w przedpokoju, jest to miejsce w którym najczęściej się rozbieramy lub ubieramy przed wyjściem z domu.
W sypialni szafa przesuwna również sprawdzi się bardzo dobrze.
Duża szafa z przesuwnymi drzwiami będzie pozwalała nam przechować wszelakie ubrania oraz pomoże w utrzymaniu porządku w pokoju.
Dobrym pomysłem w sypialni będzie to aby przynajmniej jedno skrzydło w szafie przesuwnej miało lustro. Powiększy ono optycznie pomieszczenie a także pomoże skontrolować swoją stylizację przed rozpoczynającym się dniem.

 

 

Sporo osób martwi się, iż lustro w drzwiach przesuwnych będzie się brudzić czy palcować.
Rzeczywiście jest to problem lecz powierzchnia lustra jest łatwo zmywalna i w prosty sposób możemy lustrzaną powierzchnię doprowadzić do ładu.

Wewnątrz szafy  przesuwnej na wymiar bardzo dobrze sprawdzą się akcesoria stosowane do przechowywania. Liczne szuflady, kosze na ubrania, obuwie pomogą nam zachować porządek wewnątrz szafy przesuwnej. W łatwy sposób zlokalizujemy potrzebną nam rzecz lub ubranie. Nie będziemy musieli przerzucać innych ubrań w celu wyciągnięcia tego głębiej.

Szafa przesuwna w salonie?

Salon jest pomieszczeniem reprezentacyjnym,  zatem jeżeli chcemy postawiać szafę w tym pomieszczeniu dobrze byłoby aby sama szafa trzymała „poziom”.  Szafa w tym pomieszczeniu również pomoże zapewnić porządek. Pamiętać należy wówczas, że szafa przesuwna w salonie nie powinna zdominować przestrzeni w pomieszczeniu.  W tym pomieszczeniu również warto byłoby się zastanowić nad lustrzanym wypełnieniem, które ociepli wizerunek i optycznie zmniejsza masywność mebla w pomieszczeniu, szafa przesuwna wydawać będzie się delikatniejsza oraz lżejsza a także łatwiej wpisze się w wystrój ogólny salonu.

Kolejnym pomieszczeniem w którym możemy zastosować szafę z drzwiami przesuwnymi jest pokój dziecięcy.

Ten pokój z pewnością zawsze wypełniony będzie zabawkami. Szafa bardzo dobrze sprawdzi się jako miejsce przechowywania zabawek a także pomoże nam uporządkować nieład. O jaki nietrudno w dziecięcym pokoju.

Tablica manipulacyjna posiada niesamowite właściwości, dziecko uczące się przez zabawę to szczęśliwe dziecko. W taki sposób bardzo szybko przyswajamy wiedzę. Dzięki użytkowaniu tablicy manipulacyjnej dziecko dużo szybciej będzie mogło poznać świat ludzi dorosłych i rozwijać swoje zmysły.